Premijera sezone "Face Off" - Tko će pobijediti?

Anonim

Face Off je postigao brzi povratak u sezonu 4. Ove godine oskaroženi umjetnik šminkera Michael Westmore stupa kao mentor natjecateljima, dok je nova grupa teške industrije u pitanju kao gostujući suci. Ali možete li od početka reći ko će pobijediti Face Off?

Face Off još jednom započinje ovogodišnje natjecanje brzim koracima s efektima koristeći minimalnu opremu. Za ovaj izazov, natjecatelji su zamoljeni da stvore kraljicu na temelju različitih kruna za koje je svaka data. Iako su ti šminke tipično najslabiji tijekom cijele sezone, gotovo uvijek otkriva nekoliko jakih konkurenata koji bi mogli proći skroz.

Image

Ovoga puta Eric F., Anthony i Jenna svi su se istakli i zauzeli su prva mjesta svojim šminkanjem. Međutim, na kraju je izašao Anthonyjev plavi seuski lik. Kao što je rečeno, pobjeda u ranoj seriji ne znači nužno da ćete uspjeti do kraja. U 2. i 3. sezoni osoba koja je pobijedila na prvom natjecanju izglasana je u epizodama 7 i 4, dok je u prvoj sezoni Conor McCullagh, ukupni pobjednik sezone, osvojio prvo natjecanje.

Nakon toga, natjecatelji su bili pripremljeni za svoj prvi eliminacijski izazov i zamoljeno je da sami osnuju kralja koji odražava zemlju kojom vladaju. Dva najbolja mjesta iz prethodnog natjecanja, Eric F. i Jenna, udruženi su u skupine Desert Kinga, dok je Anthony udružen s Meaganom za Mountain Kinga. Međutim, s Anthonyjem koji je osvojio imunitet, Meagan će pogoditi ako ispusti loptu (ili kalup za lice).

Image

Trojski i Mihaelov vulkanski kralj; Troja je bila okončana

Da, Anthony je možda ispustio lice, slomio nos, ali popravio ga je, a njihov King završio je na jednom od najboljih mjesta na natjecanju, zajedno s Ericom F. i Jenom, te jeseni i Ericom Z. Na kraju, Anthony je još jednom odnio domaću pobjedu, ovaj put podijelivši je s Meaganom, koji je sada otkriven kao jak konkurent. Troy, koji je stvorio vulkanskog kralja s Michaelom, najprije je izglasana.

Iako su prva natjecanja u seriji uglavnom zauzeta, možete li, gledatelj, već reći tko će vjerojatno biti u finalu? S dvije pobjede ispod pojasa, Anthony trenutno sjedi na vrhu paketa. Unatoč tome, Eric F. i Jenna nisu previše daleko iza njega, niti je Meagan.

Što mislite, tko će završiti u pobjedi Face Off sezone 4?